emaSoft
Degerlerimiz
Değerlerimiz, 3Y üzerine kuruludur:
1. Yenilik Sunmak: Yeryüzünde hiçbir şeyin henüz tamamlanmadığına inanıyoruz. “Mükemmel” sıfatını hak edecek bir şey olmadığını düşünüyoruz. Mükemmel olduğunu düşünenin gelişme fırsatını kaçırdığına inanıyoruz. Mükemmele ulaşma yolunda, mükemmele yaklaşma yolculuğunda olduğumuz fikrini benimsiyoruz.
2. Yerinde İşler Yapmak: Yenilik peşinde koşarken tutarlı ve kararlı kalmanın da önemine inanıyoruz. Yeniliklerin tutarlı ve kararlı bir sistem içinde gerçekleşmesi gerektiğini düşünüyoruz. Yerinde işler yaparak müşterilerimize bir tutarlılık vaadediyoruz. Müşteriye yenilik diye sunduğunuz bir revizyonun onu radikal bir sistem değişikliğine zorlamamasına, eldeki birikimini değersiz ve anlamsız kılmamasına, alışkanlıklarını ve davranışlarını aniden dönüştürmeye zorlamamasına öncelik veriyoruz.
3. Yakında Olmak: Yakında olmakla müşterimize zamanda ve mekanda hizmet sürekliliği vaadediyoruz.. Hizmet sektöründe kolay erişilebirliği sağlayacak sürekliliğin hizmetin vazgeçilmez parçası olduğuna inanıyoruz. Bize göre destek hizmeti, hizmetin kendisini anlamlı kılan şeydir.


Ana Sayfa | İletişim & Ulaşım | Online Sipariş
Download | İnsan Kaynakları | Site Haritası


Her Hakkı saklıdır.
Site için tavsiye edilen çözünürlük 800x600.