PcPharma ++
EMA UPDATE PROGRAMI
EMA Bilgisayarın ürünlerini kullananların ortak kullanabileceği bir otomatik güncelleme programıdır. Bu program EMA' ya ait bütün programların hem versiyon güncellemelerini hem de updatelerini otomatik olarak yapar. Bu program sayesinde; sürekli değişen mevzuattan kaynaklanan güncellemeler otomatik yapılmış olur ve hem de eczacılar tarafından gelen talepler doğrultusunda ve EMA'nın tespit edebildiği ihtiyaçlar doğrultusundaki değişiklikler ve yenilikler otomatik olarak yapılmış olur.
EMA Update Ne Kazandırır?
Hataları Ortadan Kaldırır Her şeyden önce güncellemeler sırasında oluşabilecek hataları minimize eder. Çünkü insanlara yapacak bir iş bırakmaz ve böylece insan hatalarından kaynaklanan sorunları ortadan kaldırmış olur.
Para Kazandırır Telefon ve dialup bağlantılardan kaynaklanan telefon giderlerinizi düşürür. Çünkü rutin internet bağlantıları sırasında kendisi otomatik devreye girer ve ilave bir bağlantı kurmanıza gerek yoktur. Bununla beraber sizi zorla internete bağlamaya çalışmaz ve yapmakta olduğunuz işleri de engellemez.
Zaman Kazandırır Bütün işlem internetten online gerçekleştiği için ve hatalar ortadan kaldırıldığı için, kimsenin güncellemelere ilave bir zaman ve emek harcamasına gerek yoktur. Bu özelliği ile hem zaman hem de para da kazandırmaktadır.
Bunlarla beraber istenirse bağımsız bir update programı olarak da kullanılabilir. Gerekli değişiklikler yapıldığı taktirde EMA'nın programlarının dışındaki programları da update edebilir.
Geri Dön

Ana Sayfa | İletişim & Ulaşım | Online Sipariş
Download | İnsan Kaynakları | Site Haritası


Her Hakkı saklıdır.
Site için tavsiye edilen çözünürlük 800x600.